S7Flypark – najtańszy parking długoterminowy przy lotnisku Chopina w Warszawie

Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na odbywanie podróży samolotem. W Polsce najczęściej wybieranym lotniskiem jest Okęcie, które może pochwalić się największą siatką połączeń lotniczych w kraju.

Jeśli planujesz podróż za granicę, możesz zostawić swój samochód na S7Flypark, czyli najtańszym parkingu długoterminowym przy lotnisku Chopina w Warszawie. Zapewniamy, że nie znajdziesz korzystniejszej oferty postoju auta powyżej siedmiu dni od naszej. Do tego gwarantujemy monitoring przez całą dobę!

Cena za każdy dzień parkowania po 9 dniach to jedynie 10 PLN!

W ostatnich latach odbywanie podróży samolotem zyskało na popularności. To wynik bardzo atrakcyjnych cen biletów, gęstej siatki połączeń w przeróżne zakątki świata i coraz większej liczby lotnisk w Polsce.

Podróżujemy nie tylko służbowo, ale coraz częściej wyjeżdżamy za granicę na urlopy. Od dłuższego już czasu lotnisko Chopina jest najczęściej wybieranym do odlotu, jak i przylotu. Zanim jednak opuścimy polską przestrzeń powietrzną, trzeba dostać się na terminal lotniczy.

Oczywiście możemy pozostawić swój prywatny samochód na parkingu bezpośrednio zlokalizowanym przy lotnisku Okęcie, ale musimy przygotować się na wysokie koszty biletów parkingowych. Dużo atrakcyjniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty parkingu S7Flypark.

Za pozostawienie auta na siedem dni zapłacimy niespełna 270 zł, za 9 dni parkowania zapłacimy 300 zł, a dodatkowa opłata za każdy kolejny dzień po 9 dniu to tylko 10 zł! Gwarantujemy, że nie znajdziesz tańszego parkingu przy lotnisku Chopina w Warszawie.

Korzystając z oferty tego najtańszego parkingu w pobliżu warszawskiego lotniska, część funduszy przeznaczonych na opłaty parkingowe będziemy mogli przeznaczyć na przyjemności w czasie zagranicznych wojaży!

Lotnisko-Chopina-w-Warszawie.jpg

Pierwsze dni parkowania także są bardzo tanie

To, co wyróżnia parking w pobliżu lotniska Okęcie, to atrakcyjne ceny niezależnie od tego, na jak długo będziemy chcieli wykupić miejsce postojowe. Nasza nieobecność w kraju to dwa lub trzy dni? Bez obaw, pierwsze dni parkowania też są tanie!

S7Flypark to bezpieczne miejsce parkingowe, na którym samochód jest monitorowany przez całą dobę. Ceny za pierwsze dni parkowania są dużo niższe niż na parkingu znajdującym się bezpośrednio obok lotniska Chopina.

Tam za jeden dzień trzeba zapłacić nawet 200 zł, a poza tym nie wszystkie sektory są objęte monitoringiem. Za to na parkingu S7Flypark, poza atrakcyjną ceną, zapewniamy miłą obsługę oraz pomoc przy pakowaniu i wypakowywaniu bagaży.

Niska cena nie jest jedyną zaletą parkingu S7Flypark

Parking przy lotnisku Okęcie ma wiele zalet. Pierwszą z nich są oczywiście atrakcyjne ceny niezależnie od liczby dni postoju. Kolejna to niewielka odległość od głównego terminala lotniska w stolicy. To zaledwie 13 kilometrów.

Do tego po pozostawieniu auta na parkingu można skorzystać z bezpłatnego transferu na lotnisko. Krótki przejazd zajmuje około 10 minut i odbywa się wygodnymi i klimatyzowanymi busami.

Z opcji transferu można skorzystać zarówno jadąc na lotnisko, jak i z niego wracając. To wszystko bez dodatkowych ukrytych opłat!

Podróż z dziećmi? Żaden problem! W S7Flypark mamy na wyposażeniu foteliki samochodowe, które umożliwią Ci bezpieczną podróż z pociechami na lotnisko i z powrotem. Ponadto wszystkie miejsca parkingowe są monitorowane przez całą dobę, niezależnie od sektora.

Dodać jeszcze należy, że miejsce na naszym parkingu przy lotnisku Chopina w Warszawie można zarezerwować on-line. Najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie rezerwacji przez Internet w momencie zakupu biletów i potwierdzonego terminu wylotu.

Samolot-Wizzair.jpg

S7Flypark to idealne miejsce na pozostawienie auta na czas urlopowego wyjazdu

W S7Flypark oferujemy idealne miejsca parkingowe, na których można pozostawić samochód na czas podróży służbowej, jak również dłuższego urlopu. Na rynku wyróżniamy się atrakcyjnymi cenami, dogodną lokalizacją i bezpłatnym transferem na lotnisko i z powrotem.

Zachęcamy do rezerwacji miejsc postojowych na parkingu przy lotnisku Chopina w Warszawie S7Flypark z wyprzedzeniem. Nie czekaj na ostatnią chwilę! Bez wychodzenia z domu wykupisz bezpieczne miejsce parkingowe dla swojego samochodu.

Zarezerwuj miejsce na parkingu już dzisiaj, póki jeszcze są dostępne miejsca!

Lotnisko-Chopina.jpg

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij