Hotel Zamek Gniew

Hotel Zamek Gniew

Miejscowość Gniew znajdująca się w województwie pomorskim to dobry wybór zarówno na romantyczny wyjazd we dwoje, konferencję służbową, jak i nawet rodzinny wyjazd z dziećmi. Dopełnieniem każdego z tych wyjazdów będzie pobyt w wyjątkowym miejscu.

Miejscem takim jest Hotel Zamek Gniew, który jest idealnym miejscem na każdy z tych wyjazdów. Jeśli zdecydujemy się i wybierzemy wyjazd we dwoje z ukochaną osobą, hotel oprócz wspaniałego pokoju lub apartamentu oferuje nam między innymi kąpiel mleczną z hydromasażem dla dwojga, a także wyjątkowy pakiet w którego cenie dostajemy od hotelu powitalną butelkę wina musującego oraz romantyczną kolację przy świecach. Możemy także wybrać się na spacer z pochodniami. Takie przeżycia z pewnością będą na długo niezapomniane!

Hotel Zamek Gniew ma także w swojej bogatej ofercie sześć sal konferencyjnych z których największa może pomieścić aż 400 osób. W pozostałych natomiast możliwe jest prowadzenie spotkań dla grup liczących łącznie od 40 do 200 osób. Możliwe jest również zorganizowanie wystawy samochodowej, dzięki udogodnieniu jakim jest możliwość wjazdu samochodem na jedną z sal. Wszystkie sale natomiast wyposażone są w dostęp do Internetu, ekran, a także projektor. Hotel oferuje także możliwość dostosowania sal na potrzeby poszczególnych wydarzeń. Dodatkowo mamy nadzieję, że wyjątkowa aura otaczająca hotel także pozytywnie wpłynie na przebieg spotkań.

Hotel jest dostosowany także dla rodzin z dziećmi lub jakichkolwiek innych wyjazdów prywatnych. Oferuje zwiedzanie zamku, a dla dzieci przewiduje także dodatkowe atrakcje, między innymi: Lekcje żywej historii, spektakl multimedialny „Wakacje z duchami”, Komnatę Zabaw oraz Historyczne zajęcia praktyczne. Oczywiście, przewidziane są także rozrywki dla dorosłych, a w tym: spektakle i widowiska (np. Powitanie Historyczne z Salwą Armatnią), Historyczne i Wielce Wesołe Oprawy Biesiad, Wieczerzy i Kolacji). Poza atrakcjami historycznymi w ofercie hotelu znajdziemy również zabiegi w hotelowym SPA, pyszne dania w restauracji, a na miejscu będą czekać na nas piękne, przygotowane na nasz przyjazd pokoje lub apartamenty.

Jeżeli jesteśmy natomiast miłośnikami zimy i aktywnego wypoczynku z pakietu Pobyt Zimowy jaki hotel posiada w ofercie. Do dodatkowych atrakcji należą między innymi: spacer z przewodnikiem, wizyta w komnacie dawnych mistrzów i nocny spacer z lampionami po zamkowych zakamarkach.

Na wszystkie te rodzaje wyjazdów Hotel Zamek Gniew będzie wprost idealnym wyborem. Wszelkie szczegóły, informacje oraz oferty hotelu znajdziemy pod adresem internetowym: http://www.zamek-gniew.pl/

Z pewnością jednak pobyt w hotelu będzie należał do udanych oraz niezapomnianych przeżyć niezależnie od tego czy spędzimy ten czas na spotkaniu biznesowym, z całą rodziną, ukochaną osobą czy nawet samotnie. Hotel Zamek Gniew zadba o to, żebyśmy w żadnym z tych przypadków nie nudzili, a także żebyśmy wszyscy spędzili czas w hotelu jak najlepiej z jak najwspanialszymi wspomnieniami.

Miłego wypoczynku!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij