Ostatnie lata były dla polskiej gospodarki wyjątkowo pomyślne. Wzrost zarobków wielu Polaków przyczynił się do wzrostu branży usługowej i produktowej. Jeżeli niebawem planujesz wynająć biuro pod swoją działalność sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę. Aspekt numer 1: odległość od lotniska Firmy, zwłaszcza te, które mają oddziały w innych państwach, muszą na swoje siedziby wybierać takie lokalizacje, które mają świetne połączenie z lotniskiem. W końcu ich pracownicy, często ulokowani w innych krajach Europy, a nawet poza nią, muszą mieć łączność z bazą. Dobra lokalizacja biura względem lotniska ułatwia wiele spraw. Pracownik, wylatując z Polski na zagraniczną delegację, może wygodnie pozostawić auto na parkingu nieopodal lotniska, a po powrocie łatwo je odebrać. Jeżeli rozważasz wynajęcie biura w jednym z dużych miast, weź pod uwagę, że Twoi pracownicy i kontrahenci muszą mieć możliwość bezpiecznego pozostawienia swoich aut. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie internetowej https://orangeparking.pl/. Aspekt numer 2: lokalizacja Lokalizacja to bardzo ważny aspekt, który powinieneś uwzględnić przy poszukiwaniu nowej siedziby dla swojej firmy. Musisz pamiętać, że zarówno lokal w ścisłym centrum, jak też w dzielnicy nieco oddalonej od serca miasta mają swoje wady i zalety. Biuro w centrum dodaje firmie prestiżu, ułatwia dojazd potencjalnym klientom oraz jest dobrym wabikiem w czasie rekrutacji nowych pracowników. Ma też jednak zasadnicze wady – na przykład problemy z miejscem parkingowym, hałas i korki. Z kolei biuro poza miastem wymaga dłuższej wyprawy, choć uwzględniając korki w centrum może się okazać, że bocznymi drogami można dotrzeć znacznie szybciej aniżeli do siedziby usytuowanej w ścisłym centrum. Oprócz potencjalnie dłuższego dojazdu, może pojawić się problem ze znalezieniem lokalu spełniającego standardy przedsiębiorstwa. W końcu większość nowoczesnych lokali usługowych powstaje w centrum. Plusem jest natomiast zdecydowanie większy dostęp do miejsc postojowych oraz mniejsze korki i hałas. Aspekt numer 3: rozkład pomieszczeń Inne oczekiwania będą mieli pracownicy kreatywni, przeprowadzający pomiędzy sobą burzę mózgu, jeszcze inni analitycy baz danych czy księgowi, którzy do pracy potrzebują ciszy i skupienia. Poszukując lokalu pod siedzibę firmy, uwzględnij specyfikę branży, w jakiej działasz. Weź też pod uwagę liczbę swoich pracowników i możliwości powiększenia biura w najbliższych latach (o ile planujesz ekspansję firmy). Pamiętaj, by wydzielić gabinet do spotkań z kontrahentami i klientami. Aspekt numer 4: wystrój Jeszcze do niedawna biura traktowano po macoszemu. Najtańsze biurka, krzesła, regał z segregatorami – przedsiębiorcy niespecjalnie przejmowali się wystrojem swoich biur. Liczyła się przede wszystkim możliwość urządzenia pomieszczeń pracowniczych w rozsądnych cenach, przy maksymalnie rozsądnym wykorzystaniu dostępnego metrażu.

Chcesz wynająć biuro pod swoją działalność Sprawdź, czym się kierować

Ostatnie lata były dla polskiej gospodarki wyjątkowo pomyślne. Wzrost zarobków wielu Polaków przyczynił się do wzrostu branży usługowej i produktowej. Jeżeli niebawem planujesz wynająć biuro pod swoją działalność sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę.

Aspekt numer 1: odległość od lotniska

Firmy, zwłaszcza te, które mają oddziały w innych państwach, muszą na swoje siedziby wybierać takie lokalizacje, które mają świetne połączenie z lotniskiem. W końcu ich pracownicy, często ulokowani w innych krajach Europy, a nawet poza nią, muszą mieć łączność z bazą. Dobra lokalizacja biura względem lotniska ułatwia wiele spraw. Pracownik, wylatując z Polski na zagraniczną delegację, może wygodnie pozostawić auto na parkingu nieopodal lotniska, a po powrocie łatwo je odebrać. Jeżeli rozważasz wynajęcie biura w jednym z dużych miast, weź pod uwagę, że Twoi pracownicy i kontrahenci muszą mieć możliwość bezpiecznego pozostawienia swoich aut. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie internetowej https://orangeparking.pl/.

Aspekt numer 2: lokalizacja

Lokalizacja to bardzo ważny aspekt, który powinieneś uwzględnić przy poszukiwaniu nowej siedziby dla swojej firmy. Musisz pamiętać, że zarówno lokal w ścisłym centrum, jak też w dzielnicy nieco oddalonej od serca miasta mają swoje wady i zalety. Biuro w centrum dodaje firmie prestiżu, ułatwia dojazd potencjalnym klientom oraz jest dobrym wabikiem w czasie rekrutacji nowych pracowników. Ma też jednak zasadnicze wady – na przykład problemy z miejscem parkingowym, hałas i korki. Z kolei biuro poza miastem wymaga dłuższej wyprawy, choć uwzględniając korki w centrum może się okazać, że bocznymi drogami można dotrzeć znacznie szybciej aniżeli do siedziby usytuowanej w ścisłym centrum. Oprócz potencjalnie dłuższego dojazdu, może pojawić się problem ze znalezieniem lokalu spełniającego standardy przedsiębiorstwa. W końcu większość nowoczesnych lokali usługowych powstaje w centrum. Plusem jest natomiast zdecydowanie większy dostęp do miejsc postojowych oraz mniejsze korki i hałas.

Aspekt numer 3: rozkład pomieszczeń

Inne oczekiwania będą mieli pracownicy kreatywni, przeprowadzający pomiędzy sobą burzę mózgu, jeszcze inni analitycy baz danych czy księgowi, którzy do pracy potrzebują ciszy i skupienia. Poszukując lokalu pod siedzibę firmy, uwzględnij specyfikę branży, w jakiej działasz. Weź też pod uwagę liczbę swoich pracowników i możliwości powiększenia biura w najbliższych latach (o ile planujesz ekspansję firmy). Pamiętaj, by wydzielić gabinet do spotkań z kontrahentami i klientami.

Aspekt numer 4: wystrój

Jeszcze do niedawna biura traktowano po macoszemu. Najtańsze biurka, krzesła, regał z segregatorami – przedsiębiorcy niespecjalnie przejmowali się wystrojem swoich biur. Liczyła się przede wszystkim możliwość urządzenia pomieszczeń pracowniczych w rozsądnych cenach, przy maksymalnie rozsądnym wykorzystaniu dostępnego metrażu.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij